NAUJIENOS

2019 prezidento rinkimai

 

SVEIKINAME P. GITANĄ NAUSĖDĄ SU PRAĖJUSIU GIMTADIENIU IR LAIMĖJIMU PREZIDENTO RINKIMUOSE

 

Antrasis prezidento rinkimų turas pasibaigė vos pradėjus skaičiuoti balsus. Prie balsadėžių pasirodė kiek mažiau rinkėjų nei I-ajame ture. Kaip buvo prognozuota iš anksto, Ingrida Šimonytė taip ir nepasipriešino Gitanui Nausėdai. Jis nebepavejamai nuo p. Šimonytės atsiplėšė dar neatėjus vidurnakčiui ir surinko dvigubai daugiau balsų (67,3%, palyginti su p. Šimonytės 31,35%, suskaičiavus balsus iš 96% apylinkių).

S. Daukanto aikštėje sakydamas pergalės kalbą p. Nausėda teigė dar tikrai negalvojantis apie būsimus darbus – esą, galvoje per daug dalykų, mintys padrikos.

„Bet nepamiršau to, ką kalbėjau visą laiką. Aš stengsiuosi vienyti Lietuvos žmones, partijas, stengsiuosi, kad būtų mažiau pagiežos, beprasmiškos konkurencijos, kuri nelemia sprendimų“, – kalbėjo naujai išrinktas prezidentas.

 

Gerbiamas ponas Gitanai gražus skaičius 55 metai, tikėsimės ir Lietuvai tai sėkmės ženklas. Linkim pasisekimo Jūsų visuose geruose darbuose ir te padeda Jums DIEVAS. 

plačiau
2019.05.24. ŠVENTĖ KAUNE

GEGUŽĖS MĖNUO KAUNO MIESTUI BUVO GAUSUS RENGINIŲ. PRAŪŽĖ KAUNO GIMTADIENIS, KETVIRTADIENĮ ŠVENTĖM KIEMŲ ŠVENTĘ PAMININT EUROPINĘ KAIMYNŲ DIENĄ. LSB TAIP PAT NELIKO NUOŠALYJE IR SMAGIAI PRALEIDO LAIKĄ DIDŽIAUSIAM KAUNO KIEME - LAISVĖS ALĖJOJE.

plačiau
2019.05.08. Tarptautinė raudonojo kryžiaus diena

Tarptautinė raudonojo kryžiaus diena  

 

Minima: 2019.05.08

 

1863 m. buvo įkurta Tarptautinė sužeistųjų pagalbos tarnyba. Ji, visų pirma, rūpinosi sužeistaisiais kare. Vėliau tarnybos veikla apėmė ir platesnę visuomenės dalį. Tai Raudonojo kryžiaus judėjimo pradžia.

 

 

plačiau
2019.05.05. MOTINOS DIENA

Tau, Mama – mieloji, vienintelė, gražiausioji ir brangiausioji


– dėkoju už viską.


Ačiū, kad esi.

 

LIETUVOS SAMARIEČIŲ BENDRIJOS PREZIDENTAS SVEIKINA VISAS MAMAS  !!!

plačiau
2019.05.01. LIETUVOS STOJIMO Į EUROPOS SĄJUNGĄ DIENA

2004m.  metų gegužės pirmoji tapo ypatinga diena Europos plėtros procese, nes 15 senbuvių valstybių narių šeimą papildė dar 10 valstybių: Kipras, Čekijos Respublika, Estija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Malta, Lenkija, Slovakija ir Slovėnija. 
Ką gi šis įvykis turėjo labai didelės reikšmės ir demografijai, ir geografijai, nes ES gyventojų skaičius padidėjo dar 75 milijonais, o teritorija - 34 procentais. 
Kaip žinot 2003 m. balandžio 16 dieną Atėnuose buvo pasirašyta Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartis. 2004 m. gegužės 1 dieną ši sutartis įsigaliojo. Taigi gegužės pirmoji diena nuo tada laikoma Lietuvos narystės Europos Sąjungoje diena. 

plačiau
2019.04.22. VISUS, VISUS SU ŠV. VELYKOM

LSB PREZIDENTAS SVEIKINA VISUS SU ŠV. VELYKOM

 

Šv. Velykų proga linkiu daug laimės ir sveikatos, ramybės ir džiaugsmo, kūrybingumo ir sėkmės Jūsų geruose darbuose.

 

plačiau
2019.04.15. DAROM 2019

DAROM 2019 VYKS BALANDŽIO 27d. 10val.

plačiau
2019.04.12. VERBŲ (PALMIŲ) SEKMADIENIS

Verbų (palmių) sekmadienis
 

Didžioji pavasario šventė – Velykos – dažniausiai švenčiamos balandį, o paskutinis sekmadienis prieš jas būna Verbų sekmadienis, Verbinės, daugelyje Europos šalių vadinamas Palmių sekmadieniu. 

plačiau