NAUJIENOS

2019.06.20. PASAULINĖ PABĖGĖLIŲ DIENA

Pasaulinė pabėgėlių diena   Minima: 2019.06.20

2000 m. gruodžio 4 d. JTO Generalinė asamblėja paskelbė, kad 2001 metais sukanka 50 metų nuo dienos, kai paskelbta pabėgėlių Konvencija (1951 m.). Birželio 20-oji buvo paskelbta Pasaulinė pabėgėlių diena, dėl to susitarus su Afrikos vienybės organizacija, kad ši diena sutaptų ir su Afrikos pabėgėlių diena.

plačiau
2019.06.14. Gedulo ir vilties diena

Gedulo ir vilties diena.  Minima: 2019.06.14

plačiau
2019.06.12. Kartų sveikatingumo dienos šventė pavyko!!!!

Birželio 12 d. Kauno santakos parke Lietuvos samariečių bendrija sukvietė miesto gyventojus ir svečius į „Kartų sveikatingumo dieną“. 

plačiau
2019.06.07.

Kviečiame Jus visus visus,

ir mažus ir didelius,

ir jaunimą ir senjorus,

dalyvauti Lietuvos samariečių bendrijos organizuojamoje

„Kartų sveikatingumo dienoje“,

kuri vyks birželio 12 d. 13 val. Kauno Santakos parke.

 

Renginio metu galėsite išmokti teikti pirmąją pagalbą,

užsiimti rankdarbių terapija, sužinoti apie žolelių arbatų

naudą sveikatai, dalyvauti įvairiuose sportiniuose

užsiėmimuose (lauko teniso, linijinių šokių pamokose,

mankštose) ir

AKTYVIAI BEI LINKSMAI PRALEISTI DIENĄ!

plačiau
2019.06.06. KARŠTIS TAMPA PAVOJINGUŽMOGAUS ORGANIZMUI

Kada karštis tampa pavojingas žmogaus organizmui?

 

plačiau
2019.06.05. Pasaulinė aplinkos apsaugos diena

Pasaulinė aplinkos apsaugos diena 

1972 m. gruodžio 15 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja birželio 5-ąją paskelbė Pasaulinė aplinkos apsaugos diena, skirta paskatinti aplinkos apsaugą visame pasaulyje.

Ši diena šventei minėti pasirinkta todėl, kad 1972 m. birželio 5 d. Stokholme įvyko pirmoji JTO konferencija, skirta aplinkos apsaugos problemoms aptarti, o vėliau sukurta JTO aplinkos apsaugos programa.

 

plačiau
2019.05.02. Tėvo diena

Tėvo diena – šventė, kurioje švenčiama tėvystė, panašiai kaip ir per motinos dieną – motinystė. Šią dieną oficialiai pirmiausiai pradėjo švęsti JAV, kur tėvo diena švenčiama panašiai kaip ir motinos diena.

Šį judėjimą tėvams pagerbti sukūrė 1910 m. Louisa Dodd. Jos motina mirė gimdydama šeštą vaiką ir tuomet jos tėvas vienas užaugino visus vaikus.

plačiau
2019.06.01. TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Tarptautinė vaikų gynimo diena

…aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas… aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu… kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba… aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą… niekam nevalia manęs mušti… visi vaikai yra svarbūs… aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju… aš turiu teisę žaisti…

plačiau
2019.05.31. PASAULINĖ DIENA BE TABAKO

Pasaulinė diena be tabako  Minima: 2019.05.31

 

Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją Pasauline diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.

plačiau
2019 prezidento rinkimai

 

SVEIKINAME P. GITANĄ NAUSĖDĄ SU PRAĖJUSIU GIMTADIENIU IR LAIMĖJIMU PREZIDENTO RINKIMUOSE

 

Antrasis prezidento rinkimų turas pasibaigė vos pradėjus skaičiuoti balsus. Prie balsadėžių pasirodė kiek mažiau rinkėjų nei I-ajame ture. Kaip buvo prognozuota iš anksto, Ingrida Šimonytė taip ir nepasipriešino Gitanui Nausėdai. Jis nebepavejamai nuo p. Šimonytės atsiplėšė dar neatėjus vidurnakčiui ir surinko dvigubai daugiau balsų (67,3%, palyginti su p. Šimonytės 31,35%, suskaičiavus balsus iš 96% apylinkių).

S. Daukanto aikštėje sakydamas pergalės kalbą p. Nausėda teigė dar tikrai negalvojantis apie būsimus darbus – esą, galvoje per daug dalykų, mintys padrikos.

„Bet nepamiršau to, ką kalbėjau visą laiką. Aš stengsiuosi vienyti Lietuvos žmones, partijas, stengsiuosi, kad būtų mažiau pagiežos, beprasmiškos konkurencijos, kuri nelemia sprendimų“, – kalbėjo naujai išrinktas prezidentas.

 

Gerbiamas ponas Gitanai gražus skaičius 55 metai, tikėsimės ir Lietuvai tai sėkmės ženklas. Linkim pasisekimo Jūsų visuose geruose darbuose ir te padeda Jums DIEVAS. 

plačiau