Norėdami susisiekti, pasirinkite atitinkamą skyrių skiltyje "Kontaktai"info@samarieciai.org Jau daugiau nei 20 metų darome gera Lietuvos žmonėms.

LSB Pakruojis

Pakruojo skyrius

 

Puoselėkime savo papročius, vertybes. Draugaukime, mylėkime, o tai reiškia – duokime kiek galime, nereikalaudami atlygio, nes tik gerumas mums teikia viltį. Skleiskime ir ugdykime gailestingumą, padėdami vieni kitiems – taip bus lengviau gyventi!

 

Janina Dirbanauskienė

Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyrius įkurtas 1993 m. Nuo pirmųjų dienų Pakruojo skyriui vadovavo pirmininkė Janina Dirbanauskienė, kuri nuolat būrė savanorius prisidėti prie gražios organizacijos veiklos. Šiuo metu skyriaus veikloje dalyvauja 65 nariai. Mūsų skyriaus valdyba sudaryta iš 6 asmenų. Pakruojyje veikia jaunųjų samariečių būreliai, kurie įsikūrę Pamūšio, Rozalimo, Triškonių, „Žemynos“ pagrindinėse mokyklose ir samariečių vaikų globos namuose „Naminukas“.

Nuo 2014 m. gruodžio mėn. Pakruojo samariečių skyriui vadovauja pirmininkė Dovilė Pašakinskienė.

Mes bendradarbiaujame su samariečiais iš Vokietijos Geros miesto, su kuriais organizuojame tarptautines vasaros stovyklas vaikams. Mūsų skyriaus savanoriai darbuojasi paramos punkte “Iš spintos į spintą” ir teikia labdarą Pakruojo rajono gyventojams. Bendradarbiaujame su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis ir institucijomis, skatiname jaunimo užimtumą, dalyvaujame įvairiuose seminaruose ir renginiuose, atstovaudami Pakruojo samariečių skyriui, savanoriaujame kasmetinėje „Maisto banko“ akcijoje, dirbame įvairių projektų veikloje.

Savo organizacijoje mes nuolat puoselėjame gerumą, tolerantiškumą vienas kitam, iniciatyvumą, kūrybiškumą, gailestingumą. Todėl Pakruojo samariečiai vadovaujasi šūkiu: „Skubėkime daryti gera!”.

Kontaktai:

LSB Pakruojo skyrius

Prof. S. Ušinskio g. 26, Pakruojis LT-83001

Tel. (8 4) 215 2497

Mob. +370 670 21089

El. paštas: dovile.pasakinskiene@gmail.com