Norėdami susisiekti, pasirinkite atitinkamą skyrių skiltyje "Kontaktai"info@samarieciai.org Jau daugiau nei 20 metų darome gera Lietuvos žmonėms.

Jaunųjų samariečių himnas

Priedainis
Palaimink, Dieve, samariečio kelią,
tegul gerumo medis žalias bus,
Šaknis suleis į žemės širdį,
Viršūnę kalbins ir globos dangus.
Tai nuostabu, kada jaunystė lenkias
Nušluostyt ašarą, suteikt vilties,
Atnešti meilės gėlę žmogui
Padėt ramybės ženklą ant peties.

Atverti sielą ir save dalinti,
Kad pragiedrėtų akys Lietuvos.
Nupint gyvenimui vainiką
Ir nenulenkti niekada galvos.

Atverti sielą ir save dalinti,
Kad pragiedrėtų akys Lietuvos.
Palaimink, Dieve, samariečio kelią,
Tegul gerumo medis vis žaliuos.

Jaunimas į Lietuvos Samariečių bendrijos gretas aktyviai ėmė jungtis 1995 m. Samariečių jaunimo šūkis „Skubėkime daryti gera“.Samariečių jaunimo būreliai veikia Zarasų, Šiaulių, Pakruojo, Ukmergės, Kauno mokyklose. Jaunieji samariečiai padeda suaugusiems samariečiams vykdyti įvairias socialines programas ir projektus.

Nuo 1995 m. kasmet LSB rengiamose vasaros stovyklose jaunieji samariečiai ugdomi kaip asmenybės- jie mokomi globoti kitus vaikus, integruoti skriaudžiamus vaikus į bendraamžių tarpą. Jaunieji samariečiai taip pat mokosi ir moko bendraamžius linksmai, draugiškai ir kūrybiškai linksmintis, rengti konkursus, rengti sienlaikraščius, teikti pirmąją pagalbą, gelbėti skęstantįjį, mokosi saugaus eismo gatvėse, slaugyti ir padėti nuskriaustam ar neįgaliam bendraamžiui. Stovykloje mokomasi sveikai gyventi ir nevartoti svaigalų. Sporto vadovas kasdien kviečia į rytinę mankštą, organizuoja sportinius žaidimus, varžybas ir padeda norintiems išmokti plaukti. Bendraudamas tarpusavyje trijų šalių jaunimas mokosi kalbų, kultūrinės tolerancijos, keičiasi kultūrine patirtimi, mokosi būti pasaulio piliečiais, taip pat užmezga naujų pažinčių.

LSB Jaunimo koordinatorius:
Silvija Dranžilauskaitė

Tel.:
+370 63042194

El. paštas:
silvijadr@gmail.com